Hakkımızda

Bursa Çiçek Mağazası

Bursa Çiçek Mağazası Korkmaz çiçek galerisi olarak temelleri 1979 yılında atılmış olan Bursa Çiçek Mağazası çiçekçilik alanında faaliyet gösteren bu sektöre ivme kazandırmış bir firmadır.

2001 yılında Bursa Çiçek Mağazası ismini almış www.bursacicekmagazasi.com web sayfası ile online satış hayatına başlamış olan bir e-ticaret projesidir. Bursa Çiçek Mağazası Bursa içi çiçek siparişlerini kendi atölyesinde hazırlamakta ve kendi servis ağı ile çiçeklerinizi sevdiklerinize ulaştırmaktadır.Türkiye çiçek siparişlerini ise 657 çiçekçi üyesi ile teslimatlarını sevdiklerinize yollar….

www.bursacicekmagazasi.com müşteri memnuniyeti ilkesini devamlı ön planda tutar, kolay online alış veriş için güvenli web sitesini oluşturmuş devamlı kendisini yenileyerek farklı çiçek tasarımları yapmakta olup müşterilerinin istekleri doğrultusunda taze günlük çiçek tasarımlarını yenileyerek hazırlamaktadır. İşte bu yüzden www.bursacicekmagazasi.com sevdiklerinize hislerinizi en güzel şekilde anlatmanız, kaliteli hizmet, hızlı servis ile her zaman yanınızda olmuştur.

Bursa Çiçek Siparişim istediğim zamanda veya seçtiğim ürün gitmiyor anlayışını değiştirme gayreti ve özel günlerinizde sizleri asla mahcup etmeyecek bir şirket politikası ile hizmet etmektedir. Bursa Çiçek mi göndermelisiniz çiçek mi lazım Bursa Çiçek Bursa genelinde en kaliteli, hızlı dağıtım ağı ile çiçek siparişlerinizi sanatsal tasarımlar ile süsleyerek uygun fiyatlarla beğeninize sunuyoruz.

www.bursacicekmagazasi.com Bursa’nın Çiçekçisidir.

eticaretPORT Alt Yapısı İle Oluşturulmuştur.
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır